Przejdź do treści

Planet GSD-604HP (GSD604HP)

181,00 

SKU: 873ccabf3060 Kategorie: , Tagi: , ,

Planet ft-801

Planet FT-801 Mediakonwerter RJ-45 10/100 Base-TX / 100 Base-FX, ST, Multi-Mode.Oznaczenie handlowe:FT-801 Konwerter RJ-45 10/100 Base-TX / 100 Base-FX, ST, Multi-Mode.FT-802 Konwerter RJ-45 10/100 Base-TX / 100 Base-FX, SC, Multi-Mode.FT-802 S15 Konwerter RJ-45 10/100 Base-TX / 100 Base-FX, SC, Single-Mode 15 km.FT-802 S35 Konwerter RJ-45 10/100 Base-TX / 100 Base-FX, SC, Single-Mode 35 km.FT-802 S50 Konwerter RJ-45 10/100 Base-TX / 100 Base-FX, SC, Single-Mode 50 km.FT-803 Konwerter RJ-45 10/100 Base-TX / 100 Base-FX, MT-RJ, Multi-Mode.FT-806 A20 Konwerter RJ-45 10/100 Base-TX / 100 Base-FX, WDM Tx.1310 nm, Single-Mode, 20 km.FT-806 B20 Konwerter RJ-45 10/100 Base-TX / 100 Base-FX, WDM Tx.1510 nm, Single-Mode, 20 km.Konwertery firmy Planet serii FT-80x pozwalają zrealizować zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP 10/100 Base-TX na światłowód 100 Base-FX. Mogą pracować w trybie full-duplex i half-duplex. Istnieje również kilka odmian ze względu na typy złączy i charakterystykę portu światłowodowego. Konwertery FT-80x potrafią automatycznie zaadaptować się do odpowiedniego poziomu przepustowości, w zależności od podłączonego do portu RJ-45 urządzenia.Konwertery firmy Planet serii FT-80x pozwalają zrealizować zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP 10/100 Base-TX na światłowód 100 Base-FX. Mogą pracować w trybie full-duplex i half-duplex. Istnieje również kilka odmian ze względu na typy złączy i charakterystykę portu światłowodowego. Konwertery FT-80x potrafią automatycznie zaadaptować się do odpowiedniego poziomu przepustowości, w zależności od podłączonego do portu RJ-45 urządzenia.Jeżeli jest to przełącznik lub stacja robocza obsługująca tryb full-duplex, konwerter przełączy się na tryb full-duplex i efektywna przepustowość osiągnie 200 Mbps. Jeżeli podłączonym urządzeniem jest koncentrator lub komputer z kartą sieciową pracującą wyłącznie w trybie half-duplex, konwerter nawiąże połączenie również w trybie half-duplex i efektywna przepustowość będzie wynosić tylko 100 Mbps. O ile po stronie kabla STP występuje autonegocjacja trybu pracy, to po stronie światłowodu użytkownik deklaruje tryb pracy za pomocą przełącznika DIP-switch. Porty optyczne umożliwiają podłączenie światłowodów jednomodowych lub wielomodowych ze złączem SC lub ST. Stosując światłowód wielomodowy można osiągnąć dystans do 2 km, a przy światłowodzie jednomodowym do 15, 35 i 50 km. Podstawowe cechy:Zgodne ze standardem IEEE 802.3, 10 Base-T, IEEE 802.3u,100 Base-TX, 100 Base-FX.1 port RJ-45 10/100 Mbps (EIA568).Automatyczne rozpoznawanie MDI/MDIX.1 port światłowodowy – typ zależny od modelu konwertera.Full-duplex i half-duplex z autonegocjacją po stronie skrętki.Full-duplex i half-duplex z przełącznikiem DIP po stronie optycznej.Przepustowość 200 Mbps w trybie full-duplex.Przepustowość 100 Mbps w trybie half-duplex.Zestaw diod LED dla szybkiej kontroli i diagnozy stanu urządzenia.Instalacja typu „Plug & Play” – włącz i używaj.Możliwość umieszczania w obudowach zbiorczych na konwertery.Kompaktowa metalowa obudowa.Zewnętrzny zasilacz AC/DC.Pasujące obudowy zbiorczej na konwertery:C-1500 19″ obudowa na 15 konwerterów, wewnętrzny zasilacz 5V/20A. lacz 5V/24A.MC-1000R19″ obudowa na 10 konwerterów i zasilacz RPS, wewnętrzny zasilacz 5V/24A.Specyfikacja technicznaProtokoły IEEE 802.3, 10BASE-TIEEE 802.3u, 100BASE-TXIEEE 802.3u, 100BASE-FXWymiary (Szer. x Głęb. x Wys.) 97 x 69 x 26 mmWaga 0.2kgZasilanie 5V DC, 2A, maks.Zasilacz AC Adapter 100-240VAC Frequency: 50-60HzObudowa Kompaktowa metalowaObudowa zabezpieczona antykorozyjnieFarba elektostatycznaZłącza i okablowanieSkrętka ekranowana RJ45, Kategorii 5 (EIA/TIA 568)Światłowód FT-801 : ST / Multi-mode / 2kmFT-802 : SC / Multi-mode / 2kmFT-803: MTRJ / Multi-mode / 2kmFT-802S15 : SC / Single mode / 15kmFT-802S35 : SC / Single mode / 35kmFT-802S50 : SC / Single mode / 50kmFT-806A20: WDM SC / Single mode / 20kmFT-806B20: WDM SC / Single mode / 20kmFT-806A60: WDM SC / Single mode / 60kmFT-806B60: WDM SC / Single mode / 60kmMulti-mode (MM) 50/125, 62.5/125 µmSingle-mode (SM) 9/125 µmDługośc fali FT-801: 1310nmFT-802: 1310nmFT-803: 1310nmFT-802S15: 1310nmFT-802S35: 1310nmFT-802S50: 1310nmFT-806A20: TX: 1310nm; RX: 1550nmFT-806B20: TX: 1550nm; RX: 1310nmFT-806A60: TX: 1310nm; RX: 1550nmFT-806B60: TX: 1550nm; RX: 1310nmMaksymalna moc uruchomieniowa (dBm) FT-801: -14FT-802: -14FT-803: -14FT-802S15:0FT-802S35:-8FT-802S50:0FT-806A20:-8FT-806B20:-8FT-806A60:0FT-806B60:0Minimalna moc uruchomineniowa (dBm) FT-801: -20 (62.5/125µm), -23.5 (50/125µm)FT-802: -20 (62.5/125µm), -23.5 (50/125µm)FT-803: -20 (62.5/125µm), -23.5 (50/125µm)FT-802S15: −20FT-802S35: -15FT-802S50:-5FT-806A20:-14FT-806B20:-14FT-806A60:-5FT-806B60:-5Czułość odbierania (dBm) FT-801: -31.8FT-802: -31.8FT-803: -31.8FT-802S15: -32FT-802S35:-34FT-802S50: -35FT-806A20:-31FT-806B20:-31FT-806A60:-34FT-806B60:-34Maksymalna moc wejściowa (dBm) FT-801: -14FT-802: -14FT-803: -14FT-802S15:0FT-802S35:0FT-802S50:0FT-806A20:0FT-806B20:0FT-806A60:0FT-806B60:0Obsługiwane odległości i funkcjeSkrętka ekranowana 100mMulti-mode (MM) 412m (half-duplex)2km (full-duplex)Single-mode (SM) 412m (half-duplex)15km (full-duplex)20km (full-duplex)35km (full-duplex)50km (full-duplex)60km (full-duplex)Tryb portów TP: Half i full duplex, auto-negocjacjaFX: Half i full duplex przełącznik DIPŚrodowiskowePraca Temperatura: 0~50 stopni CWilgotność: 5~90% bez kondensacjiPrzechowywanie Temperatura: -40~70 stopni CWilgotność: 5~90% bez kondensacjiEmisja FCC Class A, CE Class Ainformacja dla zamawiającychFT-801 10/100BASE-TX to 100BASE-FX (ST, MM) Bridge Media Converter — 2kmFT-802 10/100BASE-TX to 100BASE-FX (SC, MM) Bridge Media Converter — 2kmFT-802S15 10/100BASE-TX to 100BASE-FX (SC, SM) Bridge Media Converter — 15kmFT-802S35 10/100BASE-TX to 100BASE-FX (SC, SM) Bridge Media Converter — 35kmFT-802S50 10/100BASE-TX to 100BASE-FX (SC, SM) Bridge Media Converter — 50kmFT-803 10/100BASE-TX to 100BASE-FX (MT-RJ, MM) Bridge Media ConverterFT-806A20 * 10/100BASE-TX to 100BASE-FX (WDM TX:1310nm, SM) Bridge Media Converter — 20kmFT-806A60 * 10/100BASE-TX to 100BASE-FX (WDM TX:1310nm, SM) Bridge Media Converter — 60kmFT-806B20 * 10/100BASE-TX to 100BASE-FX (WDM TX:1550nm, SM) Bridge Media Converter — 20kmFT-806B60 * 10/100BASE-TX to 100BASE-FX (WDM TX:1550nm, SM) Bridge Media Converter — 60kmUwagi * FT-806A20/806B20 i FT-806A60/806B60 muszą łączone w parach. To znaczy z jednego końca FT-806A20 / FT-806A60, z drugiego FT-806B20 / FT-806B60Gwarancja: 2 lata

Planet Konwertery sieciowe

swiffer do kurzu opinie, grzejnik elektryczny rtv euro agd, kabel optyczny do czego służy, instrukcja obsługi telewizora samsung smart tv, lego technic 42128, zegarki fitbit, fenda r27bt, garett klara, tcl ts8111

yyyyy