Przejdź do treści

Hikvision T&Amp;D Moduł HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM Hikvision (HKSFP125G1310DFMM)

123,00 

Hikvision T&Amp;D Moduł HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM Hikvision (HKSFP125G1310DFMM)

Moduł HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM HikvisionNajważniejsze cechyTyp transceivera SFP : Światłowód Typ interfejsu SFP Maksymalna szybkość przesyłania danych : 1250 Mbit/s Maksymalny dystans transferu : 1000 mNapięcie 3.3 V Obsługiwane średnice kabla światłowodowego 50/125,62.5/125 µm

Akcesoria do urządzeń sieciowych

asus laptop, kabel do ładowarki samsung, odkurzacze tefal, skaner a4, redmi note pro 9, makbook, mafia 3 xbox one, iphone 12 128gb bialy

yyyyy