Przejdź do treści

Abcvision Adapter Wielomodowy Sc-Sc Ultimode (A-011S)

2,45 

ABCVISION PATCHCORD JEDNOMODOWY (PC-SC/SC)

Patchcord jednomodowy simplex z powłoką PVC. Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp. Typ złącza: SC/UPC SC/UPC Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm Tłumienność całkowita: ≤ 0.3 dB Wybrane cechy: Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D powłoka PVC Długość: 1 m Gwarancja: 2 lata

ABCVISION Elementy montażowe

dolce gusto piccolo, karcher wd 6 p premium, laktator elektryczny babyono, lg oled tv, philips 65, cr2016, panasonic lumix fz82, sluchawki logitech, electrolux ees42210l, grzejnik elektryczny ile pobiera prądu, samsung a6 plus, philips 65pus9206, suszarko lokówka dyson, oled tv 55, rtv agd czeladź, telewizja, zlew 30 cm, lg 65bx3lb, xiaomi roborock s50 media expert, iphone ceny, lodówka mała

yyyyy